کولر گازی بوش سری ۶ تولید ۲۰۱۹

 • بوش در ماه آینده با معرفی "Inverter 2019 Bush Gas 2019"، که توسط کنسرسیوم در ماه مارس ارائه خواهد شد، تولید خواهد شد.

 • در ساخت نمونه های مفهومی، این ائتلاف متعهد به استفاده از فناوری های جدید امروز است. بنابراین می توان گفت که کولر گاز اینورتر 2019 می تواند انتظارات شما را بالا ببرد.

 • هنگامی که کولر بوش 2016 وارد بازار می شود، می توان فرض کرد که تکامل جدید و یک انقلاب بزرگ در سیستم تهویه مطبوع رخ می دهد.

 • ویژگی های جدید اینورتر گاز 2016 بوش

 • در این بخش، ما نمونه های جدید معرفی شده توسط اینورتر بوش برای کولر گاز 2016 بوش را معرفی کردیم.

 • استفاده از Compass 3D Scratch Compass


  کولر گازی بوش


  جدید 2019 BOS بهترین نوع کمپرسور است که اغلب از نوع اسکرول است، اما تفاوت اصلی با مدل های قبلی این است که مدل های جدید کمپرسورهای مورد استفاده در موتور بسیار پیچیده است، استفاده از دیجیتال بسیار متفاوت از قبلی است مدل های کمپرسورهای بوش بنزین پیچ. استفاده از یک کمپرسور نسل جدید برای اینورتر BOS در سال 2019 منجر به یک انقلاب عمده در صنعت تهویه مطبوع شده است. عملیات این نوع کمپرسور به گونه ای است که می توان آن را در سه بعد مختلف فشرده سازی و انتقال مبرد ها انجام داد.

  کاهش قابل توجهی در مصرف برق در بوش اینورتر 2019

  اینورتر 2019 کولر گازی

  در مدل های قبلی، کولرهای گاز BOS برای کاهش مصرف انرژی از تابلوهای الکترونیکی به نام سیستم های اینورتر استفاده می شوند که برای کنترل مصرف انرژی برای کل سیستم استفاده می شوند، اما در مدل های جدید برای هر یک از اجزای سازنده آن، می تواند یک گسسته، جداگانه و دولت مستقل

  یکی از مهمترین بخش های کولر قدرتمند بسیار قدرتمند که می تواند از طریق اینورتر کنترل شود یک کمپرسور است که به طور مستقل به نمایشگر الکترونیکی اینورتر اعمال می شود.

  سایر اجزای گاز شامل یک موتور موتور گاز است که در نسخه های جدید کولر گازی 2019 بوش قرار گرفته است.

  با توجه به این واقعیت که مدل در مدل های قدیمی بر روی واحد داخلی کولر گاز وجود نداشت، اما در سری 201 Bohm Inner 201 اینورتر تلاش برای کاهش مصرف انرژی تابلوهای اینورتر که تمرکز آنها کاهش یافته بود و کنترل مصرف انرژی نصب شده است. .