کولر گازی بوش اینورتر 9000


کولر گازی


  • Busch Inverter 9000 مدل B1ZMI09100 Series 100

  • با توجه به کاهش چشمگیر مصرف انرژی به لطف سیستم مبدل دی سی بوش در سری جدید X100 و کیفیت عالی قطعات و سیستم های تولید شده توسط سازنده، کاهش سطح صدا دستگاه دیجیتال و استفاده از هوا بسیار حرفه ای تهویه مطبوع، که تمام هوا در حال حاضر، گرد و غبار و یون های تصحیح فضای خود را تصفیه خواهد شد، و همچنین مزاحم در سری سری 100 بوش و 5 سال تعویض دستگاه توسط شرکت هوا پاک، که تنها نماینده شرکت بوش در ایران، با استفاده از سیستم تهویه مطبوع خود ایمن است. بردن

  • به عبارت ساده، "فناوری دیجیتال دیجیتال بوش در محیط کمپرسور، بسته به درجه حرارت محیط، محیط خود را تنظیم می کند. علاوه بر این، زمانی که دمای اتاق شما به بهترین تنظیم می شود، کمپرسور کمپرسور کاملا کم است و تقریبا الکتریسیته مصرف می کند و هنگامی که درجه حرارت اتاق شما از دور، سرعت مجدد شروع و سرعت موتور افزایش یافته است، که به شدت باعث کاهش قدرت کمپرسور و مصرف انرژی می شود.

  • بوش اینورتر 100 سری

  • مکمل پاک کننده هوا

  • باکتریها علت بسیاری از بیماریهای انسانی، از جمله وبا، سل، گونوره، تیفوئید، و همچنین بیماری های حیوانات و گیاهان هستند. یکی از علل آلودگی مواد غذایی، وجود باکتری ها در هوا و مواد غذایی است. باکتری ها از طریق هوا وارد مواد غذایی می شوند و در داخل مواد غذایی تولید می کنند و از رشد و تکثیر آنها جلوگیری می کنند و باعث سمی شدن آنها می شوند و بعضی از باکتری ها مثل وبا را آلوده می کنند و باعث بیماری می شوند.

  • ذرات PM2.5 ذرات ریز هستند که کوچکتر از 2.5 میکرون یا میکرون هستند و یکی از دلایل اصلی آلودگی هوا است. ذرات PM2.5 که قطر آنها 2.5 میکرون یا کمتر (100) کوچکتر از قطر موی انسان است) و بسیار کوچک است که می توانند حتی کوچکترین راه هوایی ریه ها را نفوذ کنند. این ذرات معلق عموما به علت فعالیت هایی هستند که در آن سوخت های فسیلی مانند نفت، گاز و زغال سنگ، از جمله حمل و نقل، ذوب و فلزات فرآوری شده، نیروگاه ها و غیره، و همچنین رشته های سوختگی و آتش سوزی های جنگلی سوزانده می شوند.

  • خردل می تواند در یخچال رشد کند. برخی از قالب های مضر یک سم را به نام میکتروکسین ترشح می کنند که می تواند انواع سرطان ها را ایجاد کند.

  • ویروس ها باکتری های بسیار کوچکتر هستند و اغلب توسط میکروسکوپ الکترونی قابل تشخیص هستند. ویروس ها توسط سلول های سلولی یا میزبان در سلول های میزبان تولید می شوند و فعالیت اصلی سلول های میزبان را مختل می کنند. ویروسها آلوده و بسیاری از حیوانات، گیاهان و باکتری ها هستند که دیگر با موتور بنزینی بوش X100 بوش با استفاده از هواپیما هواپیما حرفه ای مورد استفاده قرار نمی گیرند.